Podróżnicze wycinanki. Tatry i Pieniny Autor : Martens kategoria: Mapy i Przewodniki
Produkt dostępny w sklepach:Tatry - Podróżnicze wycinanki o mieście, regionie, to dodatek do publikacji "Mój dziennik podróży". Dziecko znajduje w nich zagadki i ciekawostki w temacie odwiedzanego miejsca, jak również mapę, flagę, krzyżówkę a także emotikony do wycięcia i wklejenia do "Mojego dziennika podróży". Wykorzystując specjalnie przygotowane do wydrukowania karty A4 (w postaci pliku pdf), dziecko wycina, rysuje, poznaje i bawi się, a wypełniony dziennik jest jego prywatnym pamiętnikiem-przewodnikiem. Co sprawia że wędrówki i wakacje stają się bez wątpienia bardziej fantastyczne!


  Publikacja "Mój dziennik podróży" skierowana jest do dzieci w wieku 5-10 lat jak również rodziców, którzy chcą oddać dziecku niepowtarzalne informacje o odwiedzanym miejscu. Mój dziennik podróży jest  wszechstronny, można wziąć go ze sobą zarówno na letnie i zimowe wakacje, jak również parodniowy wyjazd za miasto.  Ma zastosowanie w czasie wypraw po Polsce i w czasie podróży zagranicznych.
 
 
  Mój dziennik podróży to Twoja księga wspomnień z ekspedycji. Zabierz go ze sobą, zapisuj swoje przygody, wklejaj pamiątki zbierane w czasie drogi, rysuj! To interaktywna propozycja! Ściągnij z internetu Podróżnicze wycinanki o mieście, regionie  albo państwa Twojej  wycieczki. Wycinaj, baw się i poznawaj! Wypełniony dziennik będzie Twoim prywatnym pamiętnikiem-przewodnikiem.

źródło: http://moje-tatry.com.pl/podroznicze-wycinanki-tatry-i-pieniny