Noclegi Styrnol Zawoja Autor : Martens kategoria: Hotel7 kilometrów od najwyżej położonej przełęczy drogowej - Krowiarki znajdują się Noclegi Styrnol (Zawoi Podryżowane). Około 500 m. od obiektu znajduje linowa kolei OTN Mosorny Groń (1420m, trasa czerwona z posiadającą homologację fis - jedna z najbardziej cenionyc zjazdowych tras w naszym kraju) oraz kompleks orczykowych wyciągów na Czatoży. Dookoła obiektu Noclegi Styrnol wznoszą się trzy górskie pasma: Babiej Góry, Policy i Jałowca.Wysokość : 644.00 m n.p.m.

Do dyspozycji klientów oddanych jest 40 noclegowych miejsc w wygodnych pokojach 2 osobowych  gatunku DBL i TWEEN, w studiach 4 i 5 osobowych z balkonami a także jeden dwupoziomowy apartament z antresolą. Każdy pokój  zawiera własną łazienkę, a apartament zaopatrzony jest również w wannę z hydromasażem. Na zewnątrz znajduje się ogromny ogród z altaną, grillem, miejscem na ognisko oraz  bezpieczny plac zabaw dla dzieci.

Noclegi Styrnol są doskonale umiejscowione. Droga wojewódzka zapewnia bardzo dobry i szybki dojazd do obiektu, a także dobry dostęp do ważniejszych komunikacyjnych szlaków. Na samym obiekcie panuje klimat zacisza górskiego. Oprócz tego dostęp do lasu i rzeki. 

 

Noclegi "STYRNOL" / Zawoja 1332 / 34-222 Zawoja / tel: (033) 877 66 00 / tel. kom: 506 690 233 / e-mail: noclegi@styrnol.pl