4 najlepsze mapy Beskidu Żywieckiego Autor : Martens kategoria: Mapy i Przewodniki
Produkt dostępny w sklepach:Mapa turystyczna to niezbędna część górskiego asortymentu, którą powinniśmy zabrać ze sobą na wyprawę. Beskid Żywiecki to piękne górskie pasmo. Przedstawiamy Wam najlepsze naszym zdaniem mapy tego pasma.


1. Laminowana mapa Beskid Żywiecki - Comfort Map

 

 

Laminowana z dwóch stron, bardzo funkcjonalna turystyczna mapa Beskidu Żywieckiego spowoduje, że za każdym razem bez problemu osiągniesz cel swojej wycieczki. Publikacja została wydana przy kontakcie z posiadającymi rozległe doświadczenia okolicznymi krajoznawcami.  Mapa jest zgodna z systemem GPS. Posiada bieżącą i bogatą treść turystyczną posiadającą szlaki turystyczne z czasami przejść, jak również szlaki rowerowe i konne. Opisane są również trasy narciarskie jak również pobliskie wyciągi. Dla mapy nie straszny jest ani deszcz ani śnieg.

Kup Mapę!!!

 

2. Zawoja Babia Góra - Compass

 

 

Wybierasz się do Zawoi? Masz w planach wycieczkę na Babią Górę? Jedną z propozycji jest mapę wydawnictwa Compass - Zawoja Babia Góra. Turystyczna mapa w skali 1:30 000

 

Kup mapę

 

3. Beskid Żywiecki mapa turystyczna 1:50 000 Compas

 

 

 

Dwustronna mapa w skali 1:50 000. Prezentuje teren Beskidu Żywieckiego, z Babiogórskim Parkiem Narodowym i najwyżej umiejscowionym szczytem - Babią Górą (1 725 m n.p.m.), która nie tylko znajduje się nad samym Beskidem Żywieckim, ale również nad całymi Beskidami Zachodnimi.

Na mapie znajduje się też część Beskidu Śląskiego - od strony zachodu zahaczając miejscowości Istebna i Jaworzynka, czyli styk granic Polski, Słowacji i Czech. "Żywiecka" część mapy opisuje Beskid Żywiecki: Suchą Beskidzką od strony północnej, Worek Raczański od strony południowej, Zwardoń z zachodu a także Jordanów i Rabkę-Zdrój od wschodu. Beskid Żywiecki to najwyższe po Tatrach pasmo górskie w naszym państwie. Jest sławne z niesamowitych widoków. Wyniosłe szczyty sąsiadują w tym miejscu z dolinami, w których znajdują się miejscowości z posiadającą swoją tradycję ludową zabudową, m.in.: Korbielów, Zawoja, Rajcza, Zwardoń. Beskid Żywiecki to bardzo dobre miejsce do uprawiania turystyki pieszej, ale również rowerowej. Przebiega tutaj czerwony Główny Szlak Beskidzki. Mamy tutaj rewelacyjne warunki dla narciarzy z obszerną bazą narciarską (Ośrodek Narciarski Pilsko, Mosorny Groń, Ośrodek Zwardoń Ski). Na mapie użyto cieniowanie w celu uzyskania wrażenia plastyczności rzeźby terenu. Mapa ma plan centrum Żywca i Korbielowa.  Proponowana jest do uprawiania różnorakich odmian turystyki, jak również dla osób zmotoryzowanych.

 

 

Kup Mapę

 

4. Babia Góra Mapa turystyczna - Cartomedia

 

 

Babia Góra Beskid Makowski to turystyczna mapa w skali 1:50 000 przydatna dla wszystkich, którzy planują zdobycie najwyższego szczytu Beskidy Żywieckiego.  Mapa posiada plany miejscowości okolicznych, jak również niezbędny informator turystyczny. Mapa wydawnictwa Cartomedia. Wydanie w twardej oprawie.

 

Przejdź do księgarni